درباره سپیتامان

دنیای امروز، دنیای اطلاعات و ارتباطات است. دنیایی که روزانه میلیاردها داده تولید و پردازش می‌شود. این داده‌ها خواه ناخواه هستند و این هنر ماست که چگونه از آن‌ها بهره‌مند شویم.

آنچه مهم است این است که برای هر دسته از داده ها می توان دو جنبه در نظر گرفت: جنبه فنی و جنبه کسب و کار. بدون داشتن ابزار فنی درست وجود این داده ها هیچ منفعتی برای افراد ندارد و چه بسا سبب سردرگمی آن ها نیز شود و داشتن ابزار فنی درست امکان پذیر نیست مگر با داشتن یک دید جامع از فضای کسب و کاری که داده ها در آن فضا تولید شده اند.

شرکت سپیتامان تجارت با در دست داشتن ابزار و دانش فنی کار با کلان داده ها (Big Data) در کنار تجارب فراوان در حوزه های مختلف کسب و کار قدرت این داده ها را در راستای خدمات آنلاین خود به منظور ارتقای سطح کیفی زندگی آحاد هموطنان مهار کرده است.

این شرکت رسالت سازمانی خود را بر مبنای مفهوم ارزش مشترک (Shared Value) با استفاده از ارائه خدمات آنلاین (online services) به منظور افزایش امکان بهره مندی تمامی مردم کشور از قدرت کلان داده ها در زندگی روزمره خود بنا نهاده است و سعی دارد تا با ارائه این دسته ار خدمات سطح آگاهی افراد را در جامعه افزایش دهد.